Nejnovější recenze ze sekce Klekačky

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 28. září 2022

• Kolečka pro pojezd
  • Bederní opěrka
  • Píst pro nastavení sklonu sedu
  • Čalounění, které není příliš kvalitní a po poměrně krátké chvíli škrábe do nohou.
  • Tvrdé polstrování
  • Naprosto zoufalý dodaný montážní manuál.
  • Montáž klekačky jen pro velmi otrlé.

Jedná se o dražší klekačku, která disponuje opěrkou zad, pojezdovými kolečky a pístem pro nastavení sklonu sedu. Z použitého čalounění však budete zklamáni po prvních pár minutách - jedná se o laciné provedení. Švy na čalounění nelícují, čalounění škrábe už i při kratším sezení. V kombinaci s tvrdým polstrem, který tlačí rychle do kolen, to není vůbec optimální kombinace. Doporučuji zakoupit pro sezení / klečení chrániče kolen. O výdrži polstru i čalounění lze také velmi pochybovat, ale to ukáže až čas.
K výrobku bohužel nelze zakoupit montáž, což bych vřele doporučoval všem. Tudíž k ceně produktu připočítejte minimálně cenu 2 hodin fyzioterapie a 1 hodinu psychoterapie. Obojí budete po sestavení klekačky nutně potřebovat. Dodaný montážní manuál je naprosto fádní, nelze z něj pochopit základní způsob montáže. Nenajít na internetu kvalitní fotky této klekačky, není to montáž na celé dopoledne, ale na rovné 2 dny. Aneb kdo nikdy neskládal klekačku Rufus, z manuálu rozhodně nepochopí, jak složit klekačku Rufus. Manuál je vytištěný navíc na nekvalitním papíru s očividně nekvalitním tonerem, takže na jakékoliv montážní detaily zapomeňte. Musíte si buď domyslet, vymyslet, najít..... a zažít.
Spíš se raději asi poohlédněte po jiném produktu a rozhodně si ho jděte vyzkoušet někam osobně.

Ověřený zákazník medimas lenka

Přidáno: 8. září 2022

Zakoupeno v medimas

• Klekačka je kvalitní, moc pěkná. Vypadá velmi luxusně. Jsem velmi spokojená.
Medimas Orion bílá

Medimas Orion bílá

Ověřený zákazník medimas Ověřený zákazník

Přidáno: 1. července 2022

• rozumná cena
  • sedák je z koženky
  • kolečka nevhodná na dřevěnou podlahu

Reakce obchodu medimas

jedná se o standardní eko kůži, která zaručuje adekvátní pevnost a pružnost. Ke každé klekačce lze dokoupit pogumovaná kolečka na tvrdé podlahy. V případě nespokojenosti lze zboží vrátit, posíláme vlastní svoz. Děkujeme a velice si vážíme Vašeho hodnocení. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

L.A. Bernkop Julie Guess 144 modrá

L.A. Bernkop Julie Guess 144 modrá

Ověřený zákazník zidle-eshop.cz Andrei Klychkov

Přidáno: 25. května 2022

Zakoupeno v zidle-eshop.cz

One detail is missed, so i have to buy it myself

Atan Tempo Klekosed bordó + buk

Atan Tempo Klekosed bordó + buk

Ověřený zákazník Nábytek ATAN Martin

Přidáno: 27. února 2022

Zakoupeno v Nábytek ATAN

• Vypadá celkem bytelně
  • pohodlná
  • možnost nastavení výšky plynule
  • chatrná plastová kolečka
Medimas Orion oranžová

Medimas Orion oranžová

Ověřený zákazník medimas Adži

Přidáno: 11. ledna 2022

Zakoupeno v medimas

Klekačka je lehká + pěkná barva koženky + kolečka dobře jezdí + významně mi pomáhá při práci na počítačíi.

Ověřený zákazník kancelarskezidle.com Ověřený zákazník

Přidáno: 6. ledna 2022

Zakoupeno v kancelarskezidle.com

• Dobrý poměr ceny a konstrukční kvality výrobku.
  • Ve spojovací trubičce chyběl z jedné strany vnitřní závit. Musel jsem reklamovat a obdržel jsem trubičku novou.

Ověřený zákazník kancelarskezidle.com Roman Němec

Přidáno: 1. ledna 2022

Zakoupeno v kancelarskezidle.com

• Nekvalitní provedení
  • Nekvalitní komponenty
  • Nesrozumitelný návod
  • Nepohodlné používání

Jedná se o velmi nekvalitní produkt vyrobený z nekvalitních komponent. Plastový zadní kryt upevnění bederní opěrky přišel ulomený. Bederní opěrka jako taková řeže do zad. "Područky" resp. boční držadla nemají čalounění, je na nich jen černý molitan. Lak kovových komponent se v místech tření loupe a padá na koberec. Polster klekátka je nedostatečný, velmi brzy bolí otlačené nohy. K tomu všemu je výrobek dodáván s velmi nesrozumitelným návodem. Vyobrazení komponent je na něm chybné, neúplné, neodpovídá skutečnosti. V konečném výsledku je návod velmi matoucí. Sestavení klekačky představuje vztekání na celé odpoledne. Velké zklamání.

Kondela Kilian světle černá

Kondela Kilian světle černá

Ověřený zákazník Nábytek s BONUSEM Ověřený zákazník

Přidáno: 26. prosince 2021

Zakoupeno v Nábytek s BONUSEM

• Pevná konstrukce
  • Nastavitelná výška a sklon sedadla
  • Vyhovuje i na mou výšku 192cm
  • Dobrý posed, musíte počítat ale že budete výš než na kancelářské židli
  • Při upevňování klekátka zpočátku neseděli otvory na šrouby. Je třeba pomoct silou.

Lepší klekacku jsem asi nemohl vybrat. Vyzkoušel jsem i jinou a tahle mi vyhovuje na 100%.

Ověřený zákazník medimas Jana

Přidáno: 27. listopadu 2021

Zakoupeno v medimas

Z důvodu prasklé plotýnky a nemožnosti normálního sezení jsem si produkt zakoupila.

Kondela Flonet hnědá

• dobrá kvalita
  • jednoduchá montáž
Kondela Rufus šedohnědá + černá

Kondela Rufus šedohnědá + černá

Ověřený zákazník Diskontnabytek.cz J.P.

Přidáno: 10. srpna 2021

Zakoupeno v Diskontnabytek.cz

• pohodlný sed, čalouněná sedačka/klekací plocha
  • na rozdíl od jiných klekaček je výhodou opěrka
  • opěrka mírně pruží při opoře
  • polohovatelná výška sedu
  • jednoduché sestavení
  • nelze polohovat sedací plochu

Na klekačce se nemusí jen klečet, ale lze využít několik variant sedu. Příjemná změna oproti klasické kancelářské židli. Čalounění se nám líbí více než koženky na jiných klekačkách. Složení nenáročné.

Atan Groco černá/buk

Atan Groco černá/buk

Ověřený zákazník MALL.CZ mr

Přidáno: 4. srpna 2021

Zakoupeno v MALL.CZ

parádní volba, proč jsem si klekačku nepořídila dřív. tahle je opravdu boží !

Kondela Flonet šedohnědá Taupe + buk

• špatně čitelný manuál

Ověřený zákazník medimas Jana

Přidáno: 11. června 2021

Zakoupeno v medimas

Pohodlná, vhodná ke střídání se židlí.

Ověřený zákazník medimas Lenka

Přidáno: 18. května 2021

Zakoupeno v medimas

• nohy nechá ve správné poloze, když kolena mají být při sezení níže než kyčle, což u běžné kancelářské židle nedosáhnete jedině sezením na půl zadku, zde sedíte na celém zadku, protože je sedátko uzpůsobeno sklonem
  • není na celodenní sezení u PC, bolí pak holeně :-) nutno střídat s běžnou židlí, nevhodné pro malé prostory kanceláří

Reakce značky Medimas

na klekací židli je potřeba si zvyknout. Jedná se o jiný styl sezení a pokud se s klečkou začíná, může působit nepohodlně. Každopádně při pravidelném užívání si tělo zvykne a časem Vám velice poděkuje.
Děkujeme za Váš názor a v případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

Medimas Orion zelená

Medimas Orion zelená

Ověřený zákazník medimas Ověřený zákazník

Přidáno: 1. května 2021

• nízká cena
  • zdravé sezení
  • je hodně vysoká
  • zpracování není úplně nejlepší

Neumím normálně sedět na židli, pořád si dávám nohy pod sebe, kolena pod bradu, prostě všelijak "cvičím". Chtěla jsem proto vyzkoušet klekačku a jsem velice spokojená, konečně sedím rovně a nemám nutkání se různě neergonomicky kroutit. Míň mě bolí záda a kyčle.
Vybrala jsem schválně levnější klekačku, abych případně nelitovala. Na jejím zpracování je to trochu znát, sem tam něco zavrže, dřevo není nalakované, ale s tím za tu cenu vážně nemám problém. Horší je, že i na nejnižší nastavení je klekačka k běžnému stolu dost vysoká. Musela jsem přivrtat další dírky, abych se dostala na egonomickou výšku (předloktí rovnoběžně s deskou), a 18mm vrták do dřeva asi doma každý nemá.

Reakce značky Medimas

výška odpovídá standardnímu nastavitelnému rozhraní (58-65cm) u klekacích židlí. Každopádně chápeme, že i přesto nemusí úplně vyhovovat. Dřevo nelakujeme z ekologických důvodu.
Děkujeme a velice si vážíme Vašeho hodnocení klekací židle. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

Zobrazuji 21 - 40 ze 45 recenzí 1 [ 2 ] 3